Contact / İletişim


 

 

If you'd like to get in touch with The Aware Co., please email: hello@theawareco.com and we'll respond to your query ASAP.

If you're a design brand, maker, or student and would like to work with The Aware Co., we're always on the look out for new collaborations no matter how big or small :-)

And if you're not already following The Aware Co. on social media, check us out on Instagram or Facebook. You can also add yourself to our mailing list below to get regular updates from us.

The Aware Co.

Yanıklar Mah., Yiğit Sokak no.24, Fethiye, Muğla 48300, Türkiye

 

The Aware Co. ile iletişime geçmek isterseniz  hello@theawareco.com adresine mail atmanız halinde sorularınıza en kısa sürede dönüş yapacağız.

Eğer Ottostop ile birlikte çalışmak isteyen bir tasarım marka, yaratıcı veya öğrenciyseniz, ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, biz her zaman yeni iş birlikleri kurma arayışındayız :-)

Hala sosyal medyada Ottostop'ı takip etmiyorsanız da Ottostop stüdyosunda olup biten renkli şeylerin tadını çıkarmak için mutlaka Instagram ve Facebook'de bizi takip etmeyi unutmayın. Aynı zamanda sayfanın aşağısından e-posta listemize kaydolarak bizden gelişmelerden haberdar olabilirsiniz!

The Aware Co.

Yanıklar Mah., Yiğit Sokak no.24, Fethiye, Muğla 48300, Türkiye